Hizmetler
TESPİT

TESPİT

Her binanın, her mekanın kendine ait özellikleri vardır ve özel bir yaklaşım gerektirir. Biz öncelikle mekanın yada cephenin neye ihtiyacı olduğunu tespit ederiz, müşteri isteklerine ve bütçeye göre çalışma yaparız.

TASARIM

TASARIM

Siz hayal edin biz tasarlayalım. Profesyonel ekibimizle hayallerinize uygun tasarımlar yapıyoruz. 3 boyutlu çizim programları ile isteklerinizi göz önünde tutarak, alternatifli 3d çizimleri, detaylı bir şekilde beğenilerinize sunuyoruz. Kısa sürede ortaya çıkardığımız tasarımları sizlerle birlikte geliştirip uygulama aşamasına getiriyoruz.

 

MODEL VE KALIP YAPIMI

MODEL VE KALIP YAPIMI

Halihazırdaki yüzlerce ürünümüz, tüm detaylarınıza çözüm üretmeyebilir. Özel ölçü, kişiye ya da projeye göre özel ürün gerektiğinde kısa sürede üretim yapabilme kabiliyetine sahibiz.

Özel üretim için üretimi düşünülen malzemenin önceklikle alçı, ahşap ya da macun gibi malzemelerden el oyması ve/ya cnc işleme ile modeli çıkarılır. Elde edilen modelden üretilecek ürünün niteliğine ve üretim miktarına göre silikon, epoksi, polyester gibi

ÜRETİM

ÜRETİM

CFC ve HCFC içermeyen, B2 yanmazlık sınıfında, Avrupa standartlarında hammaddeler kullanıyoruz. şantiye ve üretim tecrübemizi birleştirip projeye en uygun şekilde malzemeleri kullanıyoruz. Ortaya çıkardığımız ürünleri tasarıma uygun ölçülerde ebatlıyor, gönyeliyor ve montaja hazır hale getiriyoruz.

 

MONTAJ VE UYGULAMA

MONTAJ VE UYGULAMA

Tecrübeli montaj ve uygulama ekiplerimiz tasarımları profesyonelce gerçekleştirmektedir. Projelerimizde birinci sınıf işçilik ve profesyonel hizmet esas alınmaktadır.

 

UA-145793738-1