KURUMSAL

Hakkımızda

HAKKIMIZDA
 
Yapı dekorasyonu trendinin günümüzde geldiği noktada iyi ve kötünün, zarif ve çirkinin, doğru ve yanlışın birlikte bu kadar yaygınlaşması kaçınılmaz bir zorunluluk haline geldi neredeyse. Bu ortamda yeni bir atılımın gerekliliğini görerek kurduğumuz firmamız, her zaman en iyi ve doğru çözümü en uygun fiyatlarla sunmayı ilke edinmiştir. Sektörde 60 yılı aşkın bir birikimin mirasını en iyi şekilde değerlendirerek, çağın ihtiyaçlarını geçmişin çizgileriyle biçimleme arzumuz bizleri sürekli üreten, sürekli gelişen, sürekli yenilikler peşinde bir yolda ilerletmektedir. 
 
HİKAYEMİZ
 
1989 yılı Kabataş Erkek Lisesi ve 1996 yılı İstanbul Üniversitesi SBF Uluslar Arası İlişkiler bölümü mezunuyum. Birkaç yıl farklı sektörlerde çalıştıktan sonra, insanın en başarılı olabileceği işin en sevdiği iş olduğuna karar verip yapı sektörüne girdim. 1950' lerde kartonpiyercilik mesleğine başlayan, gerçek bir sanatkar ve eşsiz bir esnaf olan babam Abdullah Öztürk sayesinde zaten mesleği ve inşaatçılığı çocukluğumdan beri biliyordum. 
Poliüretanın Türkiye' deki serüvenini başından beri takip etmemin kazandırdığı tecrübe ile, malzemenin hem üretiminde, hem uygulamasında yaşanan zorluklar ve olumsuzlukları çözmek için ciddi olduğunu düşündüğümüz pek çok geliştirmeler yaptık. 
Olduğumuz noktada takılı kalmamak adına gerek uluslar arası bilimsel çalışmaları takip ederek, gerekse de polimer kimyası uzmanlarından destek alarak  bir yandan kendimizi geliştirirken, bir yandan da sektöre kazanımlar sağlamaya devam ediyoruz. 
 
Hakan Öztürk
 

 

UA-145793738-1