Hizmetler
Tasarım

Tasarım

Gerekli durumlarda projeleriniz için tasarım ekibimiz ürünlerimize uygun 3d çizimleri alternatifli olarak kısa zamanda detaylandırır ve beğeninize sunar.

Model ve Kalıp Yapımı

Model ve Kalıp Yapımı

Yüksek miktarlarda seri üretilen malzemeler için CNC'de işlenen metal kalıplarımız vardır. Özel üretim için ise üretimi düşünülen malzemenin önceklikle alçı, ahşap ya da macun gibi malzemelerden el oyması ve/ya cnc işleme ile modeli çıkarılır. Elde edilen modelden üretilecek ürünün niteliğine ve üretim miktarına göre silikon, epoksi, polyester gibi malzemelerden kalıp alınır. Çıkarılan kalıba, içerisine dökülecek poliüretanın oluşturacağı basınca dayanacak şekilde kapak sistemi entegre edilir.

Tespit

Tespit

Her binanın, her mekanın kendine ait özellikleri vardır ve özel bir yaklaşım gerektirir. Biz öncelikle mekanın ya da cephenin neye ihtiyacı olduğunu tespit ederiz, müşteri isteklerine ve bütçeye göre çalışma yaparız.

Model Ve Kalıp Yapımı

Model Ve Kalıp Yapımı

Halihazırdaki yüzlerce ürünümüz, tüm detaylarınıza çözüm üretmeyebilir. Özel ölçü, kişiye ya da projeye göre özel ürün gerektiğinde kısa sürede üretim yapabilme kabiliyetine sahibiz.

Özel üretim için üretimi düşünülen malzemenin önceklikle alçı, ahşap ya da macun gibi malzemelerden el oyması ve/ya cnc işleme ile modeli çıkarılır. Elde edilen modelden üretilecek ürünün niteliğine ve üretim miktarına göre silikon, epoksi, polyester gibi

malzemelerden kalıp alınır. Çıkarılan kalıba, içerisine dökülecek poliüretanın oluşturacağı basınca dayanacak şekilde kapak sistemi entegre edilir.

 

Üretim

Üretim

CFC ve HCFC içermeyen, B2 yanmazlık sınıfında, Avrupa standartlarında hammadde kullanarak; şantiye ve üretim tecrübemizi birleştirip uygulamaya en uygun şekilde malzeme üretimi yaparız.Üretilen malzemeler uygulama detaylarının gereklerine göre gerekirse uygun ölçülerde ebatlanır, gönyelenir ve montaja hazır hale getirilir.

Montaj Ve Uygulamalar

Montaj Ve Uygulamalar

Tecrübeli uygulama ekiplerimiz, birinci sınıf işçilik anlayışı ile hizmet vermektedirler.

UA-145793738-1