Destek Hattı -

Hizmetler

TASARIM:

Özel projeler için tasarım ekibimiz ürünlerimize uygun 3d çizimleri alternatifli olarak kısa zamanda detaylandırır ve beğeninize sunar. 


MODEL VE KALIP YAPIMI:

Yüksek miktarlarda seri üretilen malzemeler için CNC'de işlenen metal kalıplarımız vardır. Özel üretim için ise üretimi düşünülen malzemenin önceklikle alçı, ahşap ya da macun gibi malzemelerden el oyması ve/ya cnc işleme ile modeli çıkarılır. Elde edilen modelden üretilecek ürünün niteliğine ve üretim miktarına göre silikon, epoksi, polyester gibi malzemelerden kalıp alınır. Çıkarılan kalıba, içerisine dökülecek poliüretanın oluşturacağı basınca dayanacak şekilde kapak sistemi entegre edilir.


ÜRETİM:

CFC içermeyen, B2 yanma sınıfında, Avrupa standartlarında hammadde kullanarak; şantiye ve üretim tecrübemizi birleştirip uygulamaya en uygun şekilde malzeme üretimi yaparız. 

Üretilen malzemeler uygulama detaylarının gereklerine göre gerekirse uygun ölçülerde ebatlanır, gönyelenir ve montaja hazır hale getirilir. 


MONTAJ VE UYGULAMALAR:

Binanızdaki / evinizdeki ince işlerin tamamı konusunda tecrübeli uygulama ekiplerimiz, birinci sınıf işçilik anlayışı ile hizmet vermektedirler.